O co nám jde

Spravujte Desítku s námi

Desítka je pro nás místem, kde jsme se narodili, chodili do školy, prožívali první lásky a taky, kde vychováváme už svoje děti, staráme se o babičky, dědečky a rodiče. Desítka je náš domov a domov se musí spravovat, musíme se o něj starat, pečovat o věci, ale i lidi, kteří ho tvoří.

Na radnici Desítky jsme přišli před dvěma lety. A spravujeme ji stejně, jako vy spravujete své domovy. Doma se taky nemění věci, které dobře fungují a jsou ověřené desetiletími. Doma se věci opravují, aby ještě posloužily. Ale když už neslouží, ani se nedají opravit, tak se po pečlivém uvážení vymění za nové, lepší.

Začali jsme opravovat pověst naší městské části. Nedělat zbytečné nebo předražené projekty, které jsou pro smích celé Praze a pro zlost místních. Je to cíl, ze kterého neuhneme a o který se bojuje v každém rozhodnutí, které přijímáme. Odpovědná správa obce.

Doma by mělo být dobře všem. Nehodláme si uzurpovat patent na rozum, tak to v politice ani nefunguje. Proto jsme omezili výdaje na billboardy a od jara se potkáváme naživo. Chceme se s Vámi bavit, diskutovat o věcech týkajících se našich i Vašich domovů. Jen díky dialogu bude naše obec lepší. Samomluva jí nepomůže.

Celé letošní jaro jsme u Vás zvonili a klepali na dveře, abychom zjistili, co Vás trápí. Tak už třeba víme, že většinu z vás zlobí parkování a snažíme se ho vyřešit. A není to jediná věc, kterou s Vámi chceme probrat. Sebrali jsme názory od tisícovky z Vás. Děkujeme, že spravujete Desítku. S námi. 🙂

Váš

Tomáš Pek

logo_Top09_final.png

Regionální kancelář TOP 09 Praha 10

Close Menu