Kandidáti

Tomáš Pek

Patriot Desítky, jehož rodina tu žije po několik generací. Stará se o památky a zachránil tzv. starou školu ve Strašnicích. Pečlivý. Má radši konkrétní výsledky než velkoústá prohlášení. Lídr kandidátky a vlastník tvrze z 15. století.

Radek Lojda

Jeden z iniciátorů úspěšné akce proti stavbě nové radnice za miliardu korun. Člověk, kterému nikdy nebylo jedno, co se děje v jeho okolí. Aktivní mladý místostarosta, který rád hledá řešení a kompromisy, ale taky dokáže být neústupný v zásadních věcech. Táta dvou dětí. V oblibě má moře, potápění a české pivo.

Ondřej Počarovský

Ondřej Počarovský je “desítkař” srdcem i hlavou. Rozumí potřebám všech ředitelek a ředitelů školek a škol a snaží se, aby se jim i dětem vedlo na Desítce dobře, stejně tak se snaží zlepšovat život nemocným lidem a seniorům. V jeho práci se odráží velké množství energie a jeho neutuchající schopnost naslouchat lidem.

Michal Narovec

Přes patnáct let se soustředí na energetické úspory a správu majetku. Energie mu ale nechybí v občanském životě. ČVUŤák, manžel a táta dvou dětí.

Viktor Lojík

Rodák ze Zahradního města. Na Desítce žije od narození. Má zkušenosti s dopravními stavbami. Proto by se řešení dopravy dál rád věnoval i na Desítce.

Jan Šnajdr

Vršovický patriot. Podnikatel a velký milovník lidí. Na jaře strávil veškerý volný čas v ulicích při diskusích s občany.

logo_Top09_final.png

Regionální kancelář TOP 09 Praha 10

Close Menu