Kdo nám fandí

2.png

František Skála

akademický malíř

Jestliže se TOP 09 podařilo prosadit, že se zrekonstruuje a bude dále užívat sídlo obecního úřadu “Vlasta”, a památkově chráněná budova staré školy, do které jsem chodil, bude opět sloužit, je to pro mě to nejsmysluplnější, co se v Praze 10 za posledních 20 let stalo.

3.png

Michal Suchánek

herec

Žiju na Desítce a přeju si, aby ji opět spravoval někdo, s jehož “politikou” cítím sounáležitost a pro koho Desítka není jen “jeho”. Nechci být “zpovykaným Pražákem”. Chci být klidným, sebevědomým Pražanem, který je pyšný na své město i na svoji Desítku. Slušnost, respekt a pozitivita na jakékoliv úrovni politiky, to pro mne stále znamená víc, než populismus, demagogie a nevychovanost. Byl bych tedy rád, kdyby “naší” Desítku spravovala TOP 09 a Spojené síly pro Prahu 10.

Jaromír Štětina

europoslanec

Nepochybuji o tom, že stejný zájem jako já, aby se Desítce dařilo, máte i vy. A chtěl bych proto oslovit voliče Prahy 10 ještě jednou. Neprohloupíte, když zvolíte TOPáky do svého vedení. Jsou to profesionálové. Vědí, co Desítka potřebuje a určitě budete spokojeni.

logo_Top09_final.png

Regionální kancelář TOP 09 Praha 10

Close Menu